Wesco® Fully Powered Stackers - HPSPL-90-3032-30S-2K-PD
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HPSPL-90-3032-30S-2K-PD
Description:
30" X 32" Platform"
Cap.(lbs.):
2000
LiftHeight:
90
Base LegIn/Out:
30 / 36"